Sprzęt

System outsourcingowy kopiowania dokumentów

kopiarki

Jeszcze do niedawna w sprawie outsourcingu mówiło się tylko o usługach programistycznych, gdzie firmy pozyskiwały zewnętrznych specjalistów za pomocą czasowych kontraktów. Teraz jednak coraz więcej usług oferowanych jest w ten sposób, ponieważ przedsiębiorstwa chętniej korzystają z propozycji zewnętrznych firm. Przekłada się to na mniejsze wydatki związane między innymi z eksploatacją urządzeń oraz brakiem miejsca na ich przechowywanie. Dlatego teraz nawet kopiarka może być wypożyczana w ramach usług outsourcingu.

Zmniejszenie kosztów kopiowania oraz drukowania

kopiarkiNiemal wszystkie przedsiębiorstwa pracujące na każdym kroku z klientem wydają spore kwoty na urządzenia drukujące i kopiujące dokumenty. Ich eksploatacja nie należy do najtańszych, poza tym zajmują sporo miejsca i wymagają częstych serwisów, by wykonywały zadania w szybkim tempie. Teraz kiedy kopiarki stały się narzędziem outsourcingu, koszta się znacznie zmniejszają, ponieważ to zewnętrzni podwykonawcy opłacają wszelkie naprawy, zaopatrują urządzenia w tusze, czy inne materiały eksploatacyjne. Przynosi to wiele korzyści klientom decydującym się na skorzystanie z tego typu usług – oszczędzają czas i pieniądze, jakie musieliby przeznaczyć na kserowanie i drukowanie dużej ilości dokumentów.

kopiarkiKażda działalność związana z outsourcingiem wymaga wprowadzenia do firmy odpowiednich systemów służących do optymalizacji kosztów oraz nadzorowania przesyłu informacji po przeskanowaniu bądź drukowaniu. Zapewniane jest bezpieczeństwo wszystkich danych poprzez zastosowanie zaawansowanych zabezpieczeń serwerów oraz wewnętrznych baz danych. W cenie usługi oczywiście uwzględniona jest sprawna dostawa wszystkich dokumentów pod wskazane przez klienta miejsca tak, by w trakcie ważnego spotkania miał on wszystkie niezbędne materiały pod ręką. Kiedy zapotrzebowanie na ilość druku, na przykład podczas ważnych projektów znacznie wzrośnie, dokonywana jest rekalkulacja oraz wprowadzane są dodatkowe usługi, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom klienta, ograniczając czas wykonywania kopii do minimum.

Zanim zostanie podpisana umowa, zewnętrzna firma dokładnie bada zapotrzebowanie na konkretny typ usługi, ustalając warunki działalności. Przedstawiane są wszystkie korzyści dla klienta, łącznie z zaoszczędzonym budżetem, który może przeznaczyć na inne działania. Cały czas specjaliści są do dyspozycji, więc w przypadku napotkania problemów z obsługą sprzętu lub systemu można od razu poinformować ich o zaistniałej sytuacji. Tylko wtedy będą mogli sprawnie rozwiązać usterkę, często nawet nie pojawiając się w miejscu pracy.

Dodaj komentarz