Przejdź do treści

Najnowszy model karty graficznej GTX

gtx 1060 6 gb

Fani nowinek technologicznych z pewnością są na bieżąco z produktami, które są regularnie wprowadzane na rynek komputerowy. Także ci, którzy z prawdziwą przyjemnością grają w gry komputerowe, nie mogą przejść obojętnie obok najnowszych propozycji od znanego i renomowanego producenta kart graficznych.

GTX dla fanów gier

gtx 1060 6 gbObecnie bowiem to właśnie do kart gracze przykładają największą wagę – to właśnie od takiej karty zależy, czy nasz komputer „pociągnie” nową, dopiero co wydaną grę komputerową, czy jego możliwości będą pod tym względem zbyt słabe. Jeżeli czekaliśmy z wielką niecierpliwością na wydanie pewnej gry, a po jej wyjściu na rynek okazało się, że twórcy dostosowali ją jedynie do prawdziwych gigantów sprzętowych, może się okazać, że konieczna będzie wymiana poszczególnych podzespołów naszego komputera, aby temu udało się „udźwignąć” rzeczoną grę. Na szczęście najczęściej wystarczy właśnie wymienić kartę graficzną. Jeżeli interesuje nas model naprawdę gamingowy, powinniśmy zwrócić uwagę na jedną z najnowszych propozycji NVidia, a mianowicie na model GTX 1060 6 gb. To prawdziwa gratka gamingowa, która zapewni to, co najważniejsze. Po pierwsze – wyjątkowy poziom wydajności. To naprawdę zaawansowana karta graficzna, o niezwykle wysokiej mocy obliczeniowej (dlatego też często wykorzystywana jest nie tylko do grania, ale również do kopania kryptowalut).

gtx 1060 6 gbA przy tej wydajności charakteryzuje ją energooszczędność, co stanowi jej kolejną zaletę. Ta karta niweluje wszelkie opóźnienia pomiędzy tym, co dzieje się na ekranie, a akcją użytkownka. Doskonale sprawdza się nie tylko przy komputerach, ale także urządzeniach VR. Stosowana w systemie VR umożliwia naprawdę rzeczywiste wrażenia dzięki prawdziwie płynnemu obrazowi. GTX 1060 to model posiadający wydajny wentylator, który zapewnia optymalne chłodzenie. Nie ma możliwości, aby karta się przegrzała. A przy tak dobrym chłodzeniu nie jest generowany też duży hałas – o to wszystko zadbał producent. Ale karta graficzna to nie tylko wentylator, to także odpowiednio dobrana ramka montażowa systemu chłodzenia, jak i smukłe, miedziane światłowody gwarantujące odpowiednie odprowadzanie ciepła. To także zastosowana aerodynamiczna technologia pozwalająca na sterowanie przepływem powietrza.

To wszystko brzmi pięknie w teorii, ale jest też takie w praktyce! Przekonało się już od tym mnóstwo graczy, którzy postawili na taki zestaw komputerowy dla prawdziwego gamingowca. Dziś nie wyobrażają sobie prowadzenia rozgrywek bez karty GTX 1060, która zapewnia im idealny obraz.

Dodaj komentarz