Przejdź do treści

Jak ochronić telefon – etui, folie i inne

etui do samsunga galaxy s10 plus

Telefon to dosyć delikatne urządzenie, które łatwo może uleć uszkodzeniu. Wystarczy chwila nieuwagi, telefon wypadnie nam z ręki, czy przez przypadek zrzucimy go z biurka i awaria gwarantowana. Łatwo jest uszkodzić zarówno szybkę telefonu, jak i jego obudowę. Bez odpowiednich produktów zabezpieczających żywotność telefonu będzie znacząco zmniejszona. Jakie produkty mamy do wyboru?

Często wybierane etui

etui do samsunga galaxy s10 plusNa pewno popularne są wszelkiego rodzaju etui i futerały. Gumowe lub plastikowe stylowe etui do Samsunga Galaxy s10 plus jest chętnie wybierane przez klientów. Kosztuje od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, a dobrze chroni obudowę przez zarysowaniami. Dodatkowym atutem jest to, że etui występują w bogatej ofercie kolorystycznej, są także etui z nadrukami. Można w ten sposób wyrazić siebie i kupić etui z pięknymi kwiatami, nazwą ulubionego zespołu czy klubu piłkarskiego, czy z jakimś zabawnym tekstem. Dzięki temu zyskujemy nie tylko ochronę telefonu, ale także stylowy gadżet. Niektóre firmy umożliwiają nawet zamówienie etui według własnego projektu. Równie dobrym zakupem będzie futerał na telefon. Bez względu na to czy wybierzemy tańszy model z syntetycznych materiałów, czy lepszy skórzany to oba będą dobrze się sprawować.

etui do samsunga galaxy s10 plusFuterał pozwala nie tylko na zabezpieczenie telefonu z każdej strony, ale często posiada też kieszonki na karty kredytowe i lojalnościowe. Dzięki temu idąc na zakupy nie trzeba brać portfela, wystarczy futerał na telefon. Bardzo ważne jest także zabezpieczenie wyświetlacza telefonu. To jego dotycząc najczęściej awarie. Ekran porysowany jest tylko nieestetyczny, ale ekran pęknięty może zaburzać korzystanie z telefonu. Dlatego też warto kupić folię lub szkło ochronne na ekran. Folia to opcja tańsza, nakleja się ją na ekran, chroni głównie przed zarysowaniem. Można ją szybko i łatwo odkleić. Szkło hartowane jest twardsze, chroni także przed pęknięciem. Do wyboru są zarówno folie i szkła dedykowane konkretnym modelom telefonu, jak i produkty o uniwersalnym rozmiarze. Ich koszt nie jest wysoki, a znacząco zwiększają szansę na to, że telefon będzie nam długo służył.

Podsumowując, etui, futerały, folie i szkła hartowane to produkty mające zabezpieczyć ekran i obudowę telefonu przed przypadkowym zniszczeniem. Ich cena waha się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Biorąc jednak pod uwagę ceny napraw telefonów nie są to wygórowane stawki. Lepiej jest zawczasu ochronić nowy telefon, niż potem borykać się ze sprzętem zniszczonym, porysowanym, czy nadającym się tylko do śmieci.

Dodaj komentarz